Zwycięstwo Juniorów Młodszych w Drezdenku

56673235_798118980544419_6298969280780173312_n Drużyna juniorów młodszych w środę rozegrała zaległe spotkanie pierwszej kolejki ligi wojewódzkiej w Drezdenku.

W mecz zespół gorzowski wszedł ospale i przez pierwsze dwadzieścia minut to zespół Lubuszanina był aktywniejszy. Stworzył sobie jedną sytuacje bramkową, po której Adrian Łodziato musiał się mocno napracować, aby uchronić zespół od straty bramki. W dwudziestej minucie akcję na lewym skrzydle przeprowadził Szymon Zdzichowski, który dograł piłkę na 16 metr do Eryka Sulimenki, ten drugi wygrał pojedynek z obrońcą i strzelił pierwszego gola. Od tego momentu przewaga warciarzy rosła z każdą minuta. Drugą bramkę po akcji zespołowej zdobył Jakub Jędrkowiak, a trzecią przed przerwą dołożył Bartosz Nowacki.

Po przerwie dominacja gości była przytłaczająca, a gra toczyła się na połowie gospodarzy. Zmiennicy dołożyli kolejne trzy trafienia za sprawą Nowackiego i dwóch bramek Macieja Borkowskiego i była to tylko część wykorzystanych sytuacji, które stworzyli warciarze w drugiej połowie meczu.

Środowy mecz był udaną odskocznią od trwających egzaminów gimnazjalnych, który pozwolił chłopcom na chwilę oderwać się od stresu związanego z egzaminami. W czwartek i piątek kolejne egzaminy, za które trzymamy kciuki, a w niedziele egzamin na boisku w Gorzowie, gdzie zmierzymy się z niepokonanym zespołem Falubazu Zielona Góra.

Lubuszanin Drezdenko – Warta Gorzów 0-6 (0-3) bramki: Sulimenko, Jędrkowiak, Nowackix2, Borkowskix2.

Warta Gorzów: Łodziato (Ciosek) – Pryputniewicz (Skrzypczak), Barański, Kozłowski, Stondzik – Zdzichowski (Reszka), Bujak, Nowacki (Talar), Smacki (Czerwonka), Jędrkowiak (Ratyński) – Sulimenko (Borkowski)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*