ZWYCIĘSTWO W DERBACH!

W IX kolejce ligi wojewódzkiej juniora młodszego wygrywamy ze Stilonem 1-0 po golu Bartosza Żaka.

Z powodu niesprzyjającej aury podczas minionego tygodnia mecz rozgrywaliśmy na bocznym boisku Stilonu, które – delikatnie mówiąc –  nie umożliwiało gry w piłkę nożną. Jednak boisko takie same dla obu drużyn a lepiej do takiego stanu murawy przystosowali się nasi zawodnicy, którzy pod odbiorze piłki próbowali kreować akcje podbramkowe. A tych w pierwszej połowie było sporo i dogodnych nie wykorzystali Iwo Knapiński oraz Adam Buszkiewicz. Po jednym z wielu w tym meczu rzutów wolnych dla naszej drużyny piłkę do bramki w 19 minucie kieruje Bartosz Żak. W drugiej połowie Stilon groźny jedynie po stałych fragmentach gry a odważniej zaczął atakować dopiero gdy drugą żółtą kartkę otrzymał Mateusz Chojak, choć gdyby sędzia był bardziej czujny to wiedziałby, że kartkę powinien dostać… Michał Chojak. Wówczas ostatnie 20 minut gralibyśmy 11 na 11. Jednak mimo tego Warta utrzymuje jednobramkowe prowadzenie do końca meczu.

Stilon Gorzów – Warta Gorzów 0 : 1 (0 : 1)