Wygrana w Deszcznie!

22386577_1861691520522721_158706869_nDrugi zespół trampkarza Warty Gorzów udał się we wtorek na boisko do Deszczna. W pierwszym meczu Warta II Gorzów pokonał u siebie Spartaka 4:1 i tym razem drużyna Juniora C2 chciała zgarnąć 3 punkty, a jak było tym razem?

 

 

Warta II oczywiście wygrała na boisku rywala 4:0 ale… Właśnie ale – patrząc na przebieg spotkania drużyna trampkarza Warty dominowała na boisku co chwilę tworząc akcje bramkowe, lecz na przeszkodzie stały dwie rzeczy.

Pierwsza – to bramkarz Spartaka Deszczno – ten mecz należał do niego! Zawodnik drużyny przeciwnej bronił nie prawdopodobne strzały, a to z paru metrów potrafił uratować zespół od utraty bramki, a to strzały z dystansu nie sprawiały mu problemów, a nawet w sytuacjach 1 na 1 wychodził z tych pojedynków górą.

Druga – skuteczność i nonszalancja – widząc tak grającego bramkarza Spartaka, zawodnicy zamiast podejść z „chłodną głową” do wykańczania akcji, to starali się na siłę rozwiązywać akcje bramkowe. I jak we wcześniejszych spotkaniach brakuje skuteczności oraz ostatniego podania.

 

Jak padały bramki?

Pierwszą bramkę zdobył nasz kapitan Piotrek Wiśniewski po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, druga bramka padła po zamieszaniu w polu karnym, gdzie sprytem wykazał się Hubert Śmielak, trzecią bramkę znów zdobywa nasz kapitan po rzucie karnym oraz ostanią czwartą bramkę zdobywa Ksawery Jurkiewicz.

Wygrana cieszy lecz… czeka nas praca nad finalizacją akcji! Ten element musimy poprawić, ponieważ już w niedzielę czeka na nas mecz z naszym rywalem z za miedzy, czyli Stilonem II Gorzów. W pierwszym meczu nasi zawodnicy pokonali zespół Stilonu na ich boisku… Więc zapowiada się bardzo ciekawe widowisko!

Zapraszamy w niedzielę na godzinę 14:00 na boisko Warty Gorzów!

Do zobaczenia!

 

Spartak Deszczno 0:4 AP Warta II Gorzów

Bramki: Wiśniewski, Śmielak, Wiśniewski(k.), Jurkiewicz

Skład:

Tecław(Jarzynka), Kujawa, Wiśniewski, Matysik, Bałbaczyński, Jurkiewicz(Dziubiński) Kaczmarek, Pokonieczny, Kropidłowski, Śmielak, Niebieszczański(Pawlak)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*