Warta podejmuje u siebie zespół Stilonu!

IMG_E1288W sobotę 14.10 zespół Juniora C2 podejmował u siebie drużynę Stilonu II Gorzów.

Warta po wygranej w Deszcznie chciała podtrzymać zwycięską passę, a za to drużyna gości liczyła na 3 punkty po przegranej z Witnicą, więc mecz był dość ciekawym widowiskiem i w niektórych momentach stał na dość dobrym poziomie.

Trampkarze Warty wyszli na mecz bardzo skoncentrowani, co udokumentowali to bardzo szybko strzeloną bramką przez Tomka Czarneckiego. Zawodnik Juniora C2 pierw chciał sprytnym strzałem pokonać bramkarza Stilonu, lecz piłka trafiła w poprzeczkę, futbolówka wróciła z powrotem do niego i po ładnym strzale z powietrza wyprowadza nas na prowadzenie. Dominacja Warty jest widoczna, gdzie potwierdza to strzelona druga bramka w odstępie paru minut. Po składnej akcji Hubert Śmielak wpada w pole karne, uderza na bramkę, gdzie broni strzał bramkarz Stilonu, lecz tak nie fortunnie, że piłka wpada pod nogi Adama Kropidłowskiego i nie pozostaje mu nic innego jak umieścić piłkę w siatce. 2:0!

Od tego momentu na boisku zaczęła panować jedna drużyna… Stilonu! Nasi zawodnicy zamiast grać tak cały czas jak z początku, gdzie stwarzali okazje i je wykorzystali, to drużyna Warty II grała jakby ten mecz przegrywała. W drugiej połowie zespół z za miedzy starał się strzelić kontaktowego gola i mieli ku temu bardzo dużo okazji – zabrakło szczęścia naszym przeciwnikom tego dnia. Pod koniec meczu w końcu się budzimy i staramy odpowiadać szybkimi atakami i nie przynosi to skutku – dogodną sytuację na 3:0 miał zawodnik Warty lecz z paru metrów nie strzelił gola do pustej bramki. Zawodnicy Stilonu strzelają pod sam koniec bramkę kontaktową i mecz mógł się ułożyć inaczej – tego dnia dopisywało nam szczęście.

Wygrywamy 2:1 – ale tyle błędów indywidualnych popełnionych przez zawodników Juniora C2 w rozgrywkach ligowych już dawno nie było. Ważne i cenne 3 punkty po dość słabym występie (prócz pierwszych 15-20 min.). Za tydzień podejmujemy u siebie lidera ligi, czyli zespół z Witnicy. Czeka nas trudne spotkanie ale mamy cały tydzień na odpowiednie przygotowanie się i wyeliminowanie błędów jakie przytrafiły się nam ze Stilonem!

AP Warta II Gorzów 2:1 AP Stilon II Gorzów

Bramki:

Tomasz Czarnecki, Adam Kropidłowski

Skład:

Tecław(Jarzynka), Wróblewski, Wiśniewski, Matysik, Bałbaczyński, Niebieszczański(Dziubiński), Kaczmarek, Czarnecki, Kropidłowski, Śmielak(Pawlak), Maludy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*