Weekendowe granie Młodzika!

58895096_1181065332102104_6174830376440037376_oJunior D1 w trzeciej ligowej kolejce podejmował u siebie zespół z Przytocznej. Po nie szczęśliwym meczu w Kostrzynie zawodnicy chcieli jak najszybciej zapomnieć i odnieść zwycięstwo.Od samego początku nasze ataki są bardzo groźne lecz nie przykłada się to na bramkę, jesteśmy groźni, stwarzamy sytuacje ale skuteczność nie dopisuje. Zjednoczeni grają piłkę bezpośrednią, starając się zaskoczyć nasz zespół długimi podaniami.

Prowadzenie obejmujemy po rzucie wolnym i spotkanie wydaje się być pod kontrolą, jednak jeden błąd wystarczył by goście doprowadzili do remisu.

Druga połowa to znów przewaga młodych Warciarzy. Dokładamy do tego cztery bramki tracąc jedną. Każdy nasz gol jest poprzedzony akcją indywidualną bądź zespołową.

Dodać trzeba, że mecz był prowadzony w bardzo szybkim tempie.

Brawa dla naszych młodych zawodników!

Warta Gorzów 5:2 Zjednoczeni Przytoczna

Skład:BARTŁOMIEJ WIECZOREK, MIKOŁAJ BOROWSKI, KACPER ZIEMBAKOWSKI, MAKSYMILIAN HRABSKI, FABIAN CZARNECKI, FILIP ROSZAK, MATEUSZ KINA, DANIEL POPUCEWICZ, JAKUB MARSZAŁEK, MIŁOSZ SALEJ, PATRYK WOIŃSKI, WIKTOR SZCZECIŃSKI, MATEUSZ KACZOROWSKI, JAKUB TARNOWSKI, HUBERT WIELEBA,  MIŁOSZ RADOSZEWSKI, OSKAR KOSOWSKI, MACIEJ GÓRKA 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*