Junior G: podsumowanie sezonu 2018/2019

DSC_0026

Sprawdźmy co działo się wśród zespołów Juniora G, które tworzą najmłodsze dzieci rozpoczynające swoją przygodę z piłką w naszym klubie.

Dla wielu sezon 2018/2019 z nich był ich pierwszym w życiu. Młodzi piłkarze uczęszczający na zajęcia z piłki nożnej czerpią niesamowitą radość z gry i chętnie biorą udział w treningach. Grupa ta nie bierze udziału w żadnych meczach ligowych jak ich starsi koledzy. Biorą jednak udział w turniejach a jest to wydarzenie , które potrafi wywołać niezapomniane emocje do końca życia. Zdecydowaliśmy się podsumować i podać kilka ciekawostek co działo się podczas tego sezonu w Skrzatach i Przedszkolakach.

– Liczba dzieci, które tworzyły zespółów Juniora G 1,2 oraz 3 wyniosła aż 40 zawodników !!!,

– W związku z tak wielkim zainteresowaniem treningami w naszej akademii zdecydowaliśmy się zatrudnić dodatkowych dwóch trenerów tworząc dwie nowe grupy tak aby nie były one zbyt przepełnione a jakość treningów na jak najlepszym poziomie,

-Najmłodszy zawodnik ,który dołączył do drużyny miał 3 lata i 3 miesiące,

-Udział w 5 turniejach zimą oraz latem z których otrzymane medale ciągle rodzą dumę małych piłkarzy i ich rodziców

-Kilka rozegranych sparingów z innymi okolicznymi drużynami

-Koniec sezonu już tradycyjnie zakończyliśmy wspólnym meczem rodzice kontra dzieci połączonym z grillowaniem

Dla zawodników urodzonych w roku 2012 był to ostatni sezon spędzony w Juniorach G. Od przyszłego dumnie awansują do starszej kategorii wiekowej Juniora F w której rozpoczną swoje pierwsze zmagania ligowe. Natomiast dzieci urodzone w 2013 i młodsze niezmiennie pozostaną w drużynach Skrzata i Przedszkolaka.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*