JUNIOR E3 – Spotkanie z liderem!

Wiele emocji dostarczył nam dziś zespół Orlików Starszych w meczu z liderem Okręgowej Ligi Orlików – drużyną Junior Różanki. W ostatnim spotkaniu wyraźnie ulegając rówieśnikom z Różanek musieliśmy uznać wyższość rywala. W wyjazdowym meczu rewanżowym sytuacja zdecydowanie się poprawiła.

Ogromne skupienie i dynamiczny początek spotkania pozwala nam strzelić pierwszą bramkę w meczu – tym samym wyjść na prowadzenie. Niestety wiele wygranych pojedynków 1×1 kończymy bez oddania uderzenia na bramkę. Wyjątkowa dziś nieskuteczność w ataku nie pozwala stworzyć wystarczająco dużej przewagi pomimo prowadzenia. Gospodarze pewnie wykorzystują nasze błędy w konsekwencji czego schodzimy na przerwę z wynikiem 5:3.

Po przerwie zimny prysznic fundują młodym Warciarzom koledzy z Różanek dokładając kolejne trafienia w wyniku czego drugą połowę kończymy w słabych nastrojach nie dokładając żadnej bramki…
Pomimo dobrej pierwszej części spotkania ostatecznie ulegamy zespołowi z Różanek. Po raz kolejny brakuje zdecydowania i wykończenia sytuacji, natomiast nie możemy odmówić sobie walki – której było zdecydowanie najwięcej.

Dziękujemy zawodnikom i trenerom – Junior Różanki za ciekawe spotkanie! Do zobaczenia na boisku!

Rodzicom dziękujemy za wsparcie i doping podczas spotkania, a także za wspaniały prezent – ortaliony treningowe, które na pewno przydadzą się młodym zawodnikom podczas treningów w okresie jesienno-zimowym!

Junior CASADA Różanki     –     AP Warta Gorzów       (9 : 3)