Aktywna niedziela Orlika III

30709786_1679073082185854_610948411977367552_n
W niedzielę 15.04.2018 nasza grupa Orlika III przeżyła prawdziwy piłkarski maraton. O godz. 11 zmierzyliśmy się z drużyną AP FALUBAZ Zielona Góra, a o godz. 15 w meczu II ligi okręgowej zmierzyliśmy się z KS PIAST Karnin..
Na zaproszenie naszej drużyny o godz. 11 na Orliku w Międzyrzeczu zmierzyliśmy się z bardzo wymagającym przeciwnikiem z Zielonej Góry.

Wygraliśmy 14-9 , choć wynik w tym meczu jest bardzo mylący (2 rezerwowych w drużynie gości). Drużyna Falubazu postawiła bardzo ciężkie warunki. Był to naprawdę fajny mecz! Obfitujący w wiele fajnych akcji zarówno drużynowych jak i indywidualnych.

Na wielkie brawa zasługuje Igor Woźniak , który w dzisiejszym spotkaniu strzelił aż 7 bramek! Brawo Igi , brawo drużyna! 

Próbowaliśmy budować fajne akcję od tyłu, dużo uderzać oraz po stracie od razu odebrać piłkę. Wychodziło nam to w większym lub mniejszym stopniu , ale wierzymy ,że grając z takimi drużynami jak FALUBAZ ,będziemy ciągle podnosili swoje umiejętności piłkarskie.

Drużynie gości dziękujemy i mówimy do zobaczenia!

WARTA III Gorzów 14-9 AP FALUBAZ Zielona Góra 
II liga okręgowa ,grupa 4

Na orliku w Wawrowie nasza drużyna rozegrała II kolejkę ligi Orlika. Naszym przeciwnikiem była drużyna Piasta Karnin.

W tym meczu mieliśmy dużą determinacje aby zdobyć pełną pulę. Niestety na początku szybko tracimy 3 bramki i musimy „gonić” wynik . Na szczęście nam się to udaje i za sprawą Nikodema Sobieraja doprowadzamy do remisu 3-3.f

Poźniej jest tylko gorzej, bardzo proste błędy , brak konentracji , 2 rzuty karne i przegrywamy 8-3. Ale się nie poddajemy , staramy się atakować co przynosi efekt w postaci 2 bramek . Ale niestety w tym meczu to goście z Karnina byli skuteczniejsi i „cwańsi” od nas i to oni wywieźli z Wawrowa 3 pkt.

WARTA III Gorzów 7-10 KS PIAST Karnin 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*