Bardzo dobry mecz w wykonaniu Żaka II!

44895631_293073004637258_3089905657218859008_nW dzisiejszy poranek zespół Żaka II rywalizował w rozgrywkach ligowych z Progresem Gorzów na boisku w Wojcieszycach. Mimo nie najlepszej aury samo spotkanie dostarczyło mnóstwu wrażeń.

Spotkanie od samego początku zapowiadało się na zacięty bój o ligowe punkty. Warciarze starali się przejąć kontrole nad spotkaniem i raz po raz zagrażali bramce rywali, ale brakowało wykończenia akcji. Pierwsza połowa pomimo wielu sytuacji kończy się rezultatem bezbramkowym.

Druga część spotkania wyglądała podobnie do pierwszej z tą różnicą, że Warciarzom udało się w końcu wykończyć swoje akcje i zakończyć trzecią kwartę wynikiem 2:0. Pierwsze minuty ostatniej kwarty to lekka dekoncentracja młodych Warciarzy czego efektem było doprowadzenie do remisu przez gospodarzy. Końcowy fragment spotkania to już wymiana ciosów. Najpierw Warciarze wyszli na prowadzenie 3:2, aby za chwilę gospodarze znów wyrównali stan meczu. Ostatnie słowo należało jednak do Warty, która w samej końcówce zdobyła zwycięską bramkę!

Było to bardzo dobre spotkanie w wykonaniu młodych Warciarzy. Wiele wygranych pojedynków jeden na jeden oraz coraz składniejsze akcję powodu, iż praca wykonywana na treningach idzie w dobrym kierunku!

PROGRES GORZÓW – WARTA GORZÓW 3:4 (0:0)

BRAMKI: Pytlak, Wieczorek x2

SKŁAD: Linga – Bobrowicz, Pytlak, Wieczorek, Gorczyński

Kozelan, Jackowiak

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*