Bo po każdej burzy wychodzi słońce!

 Po każdej burzy wychodzi słońce – czyli wzloty i upadki naszych wychowanków! Ubiegły tydzień w wykonaniu chłopców z grupy ŻAK III był wyjątkowo intensywny.  Upalna pogoda na pewno nie pomagała młodym zawodnikom w treningach, ale zapał do pracy okazał się silniejszy od trudnych warunków!

W ostatnim czasie chłopcy z grupy ŻAK III rozegrali dwie kolejki Turniejów Ligowych! Niestety jak to bywa w sporcie, małe i te większe sukcesy przeplatają się z boiskowymi porażkami. Do tych słabszych zawodów możemy zaliczyć występy w niedzielny (tj. niedziela 27.05.2018r.) poranek podczas rozgrywania III kolejki ligowych zmagań! Pomimo dość dobrze zorganizowanej gry udało nam się zgromadzić tylko jeden punkt podczas turnieju, co wiadomo nie działa motywująco na młody zespół

Jednak naszych zawodników cechuje ogromna ambicja – po tygodniu pracy na treningach wracamy jeszcze bardziej zmotywowani i skupieni! Podczas kolejnego turnieju (tj. sobota 02.06.2018r.) – tym razem w roli gospodarza wracamy na właściwy tor i notujemy lepsze wyniki. Co prawda do celu jeszcze długa droga, ale młodzi „Warciarze” pokazują to, do czego przyzwyczaili wszystkich podczas tej rundy! Pomysł na grę, a co najważniejsze przejawy prawidłowych boiskowych zachowań – to elementy które z dnia na dzień są coraz bardziej widoczne!

Zbieramy wszystkie fakty, wyciągamy stosowane wnioski z popełnionych błędów! Każda forma gry to doskonała lekcja w jeszcze długiej piłkarskiej ścieżce naszych „Żaczków”

Zapraszamy na kolejne zawody z naszym udziałem!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*