BYLIŚMY, JESTEŚMY, BĘDZIEMY podsumowanie

na strone

10 kwietnia 2016 mimo niesprzyjającej aury udało się zgromadzić na stadionie ponad 200 sympatyków piłki nożnej a w szczególności osób tworzących Klub Warty Gorzów. Niecodzienna akcja Klubu pod nazwą „Byliśmy, Jesteśmy, Będziemy” miała na celu zwrócenie uwagi na bardzo duże środowisko osób, którym zależy na losach najstarszego w Gorzowie Wlkp. klubu. 

Na pomysł tej niecodziennej inicjatywy wpadła społeczność rodziców, która tworzy Klub Warta Gorzów. Był on reakcją na nieuzasadnione ataki Radnej p. Marty Bejnar-Bejnarowicz z Klubu Ludzie Dla Miasta pod adresem Klubu Warta Gorzów. Wszystko odbyło się przy okazji pojedynku juniorskich zespołów Warty Gorzów i Ruchu Chorzów. (0-1). Na trybunach stadionu zasiadła grupa ponad 200 sympatyków Klubu. Naszych zawodników na murawę wyprowadzili najmłodsi adepci Akademii Warty Gorzów Wlkp. Poczęstunek oraz ciepłą kawę i herbatę przygotowali wszyscy Rodzice, których dzieci trenują w Akademii. Z przygotowanych na ten cel cegiełek udało się uzbierać kwotę nieco ponad 1000zł, która w 100% zostanie przeznaczona na utrzymanie sekcji dziecięcych w Klubie. W przerwie meczu dzieci mogły stanąć „oko w oko” w pojedynku bramkarskim z prawdziwym IRON MANEM.

Zarząd Klubu pragnie serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób ( także swoją obecnością) przyczynili się do organizacji w/w wydarzenia. Pokazaliśmy tym samym, jak wielką społeczność tworzymy.

zdjęcia z wydarzenia obejrzeć można TU.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*