Cztery dni – dwa spotkania!

MLGH3369

Junior C2 w ciągu czterech dni rozegrał dwa spotkania ligowe. W czwartek na własnym boisku Warta podejmowała Odrę Górzyca, a w niedzielę w roli gości mierzyliśmy się ze Stilonem Gorzów.

Mecz z Odrą Górzyca przebiegał po naszej myśli od początku do końca pokonując rywala – 7:0, trzeba pogratulować rywalowi, który przy tak dużym wyniku nie odpuszczał i walczył do końca.

Mecz ze Stilonem natomiast był znów fajnym widowiskiem! Akcje z jednej jak i z drugiej strony były prowadzone szybko i składnie. Mecz stał na atrakcyjnym poziomie i mógł się podobać kibicom zgromadzonym przy Olimpijskiej. Mecz z delikatną przewagą dla Stilonu ale to My w drugiej połowie otwieramy wynik spotkania, a pod koniec meczu w dość dużym zamieszaniu w polu karnym strzelamy drugą bramkę.

Ostatni mecz ligowy rozgrywamy u siebie za tydzień ze Stalą Sulęcin.

Zapraszamy!

 

Warta II Gorzów 7:0 Odra Górzyca

Bramki:

Tecław L. x3, Kropidłowski x2, Kwiatek, Dziubiński

Skład:

Jarzyna(Czyrka), Kujawa(Wróblewski F.), Górka, Wiśniewski(c)(Matysik), Sztuba, Wróblewski K.(Jurkiewicz), Orłowski, Januchowski, Tecław L., Szmagalski(Maludy), Kwiatek(Kropidłowski)

 

Stilon II Gorzów 0:2 Warta II Gorzów

Bramki:

Kropidłowski, Kwiatek

Skład:

Czyrka(Jarzyna), Kujawa(Dziubiński), Wiśniewski(c), Matysik, Sztuba(Wróblewski F.), Wróblewski K.(Kropidłowski), Jurkiewicz, Pawlak, Szmagalski(Tecław L.), Januchowski(Górka), Kwiatek(Maludy)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*