Dobra gra zespołu Młodzika II

DSC_0418Dnia 24 Września nasza drużyna JUNIORA D2 kończyła pierwsza rundę rozgrywek w Baczynie z zespołem Kania Cup.

W niedzielny poranek Młodzi Warciarze wybrali się do Baczyny gdzie zmierzyć się mieli z zespołem Kania Cup. Młodzik II po pierwszym zwycięstwie w ubiegłej kolejce po bardzo dobrej grze i tego dnia chciał zagrać o całą pulę. Gra naszych zawodników od początku cechowała determinacja, zaangażowanie i pomysł. W pierwszej połowie stwarzamy sobie wiele dogodnych sytuacji lecz w większości gospodarzy ratują słupki i poprzeczki. Zdecydowany sygnał do ataku daje Jakub Antoszków, który mądrym strzałem przy słupku otwiera wynik , prowadzimy 0:1. Po straconej bramce dążymy do podwyższenia niestety nadziewamy się na groźne kontry i jedna z nich kończy sie bramką wyrównującą . Warto zaznaczyć, że tego dnia nasz bramkarz Kacper Kulczyk prezentował się wyśmienicie broniąc w jednej sytuacji dwie dobitki z odległości 1 metra. Do przerwy 1:1.

W przerwie rozmowa z Trenerem przyniosła oczekiwany efekt, w dalszym ciągu cały zespół walczący dąży do przechylenia szali na swoją stronę. Udaję się to po sprytnej dobitce przez Denisa Kuterebe , który wyprowadza nas na 1:2. Kolejna bramkę dokłada Gabriel Gmurek, który tego dnia strzelić mógł hattricka jednak styl w jakim strzelił bramkę na 1:3 wymazuje wszystkie poprzednie niewykorzystane sytuacje. Pierwszą bramkę w barwach Warty Gorzów zdobywa tego dnia Dominik Piotrowski, mamy nadzieję, że jest to pierwsza z wielu bramek Dominika. Dominacja naszej drużyny w drugiej połowie przynosi nam jeszcze dwie bramki, aktywnego tego dnia Aleksandra Stanka oraz ponownie Denisa Kutereby .

Kolejny mecz w świetnym wykonaniu naszej drużyny, widać zaangażowanie oraz chęć walki, a przede wszystkim wykorzystywanie elementów trenowanych podczas jednostek. Cieszy postawa i z niecierpliwością czekamy na rundę rewanżową.

Dziękujemy licznie przybyłym kibicom/ rodzicom, którzy cały mecz dopingowali naszych zawodników.

 

Kania Cup – WARTA II GORZÓW (1:1) 1:6

  • Jakub Antoszków x1
  • Aleksander Stanek x1
  • Gabriel Gmurek x1
  • Dominik Piotrowski x1
  • Denis Kutereba x2

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*