Dojrzała gra Orlika I pozwala na pewne zwycięstwo!

32349248_2100781166863224_1952270194621546496_nWczoraj na boisku w Wojcieszycach zawodnicy zespołu Orlik I rozegrali kolejny mecz ligowy. Przeciwnikiem była drużyna Progresu Gorzów!

Od samego początku środowych zmagań nasi zawodnicy przejęli boiskową inicjatywę i nie pozwalali rywalom na zbyt wiele całkowicie przejmując kontrolę nad meczem. Poczynania młodych Warciarzy po raz kolejny cechowała dojrzałość oraz cierpliwość, które pozwoliły dłużej utrzymywać się w posiadaniu piłki, dzięki czemu raz po raz stwarzaliśmy zagrożenie pod bramką przeciwnika. Na nasze nieszczęście świetnie spisywali się bramkarze gospodarzy, broniąc często w bardzo trudnych sytuacjach. Nie zatrzymało to jednak dobrze dysponowanych zawodników naszej Akademii, którzy pomimo tego byli w stanie uzyskać bramkową przewagę i pewnie zwyciężyć.

Warto zaznaczyć również bardzo dobrą grę w defensywie naszego zespołu, która pozwoliła na zachowanie czystego konta. Zadecydowała o tym konsekwencja i nieustępliwość w działaniach bez piłki każdego zawodnika, począwszy od napastników!

We wczorajszym spotkaniu drużyny Orlik I po raz pierwszy w grupie mistrzowskiej swoją szanse dzięki dobrej grze w trzecim zespole orlików otrzymała dwójka zawodników z rocznika 2008 – Konrad Piotrowski oraz Emil Szmagalski. Młodzi Warciarze nie przestraszyli się i pokazali pełnię swoich umiejętności rozgrywając bardzo dobre zawody!

Progres Gorzów – AP Warta I Gorzów 0:7

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*