JUNIOR E3 – Deszczowa pogoda i grad bramek w meczu Orlików

IMG_20190724_170944Za nami IV kolejka ligowych zmagań Orlików Starszych. Tym razem naszym przeciwnikiem był zespół MUKS Stilon Gorzów. 

W czwartej kolejce Okręgowej Ligi Orlików młodzi „Warciarze” podejmowali w roli gospodarza zespół MUKS Stilon Gorzów.  Pomimo deszczowej aury udało się rozegrać zawody, w których bardzo pewnie pokonujemy zespół gości.

Mnóstwo groźnych ataków do pierwszej przerwy przynosi bardzo korzystny wynik w postaci czterech strzelonych bramek po pierwszej kwarcie. Następne części to po raz kolejny skrupulatne realizowanie założeń meczowych w wyniku czego zdobywamy kolejne bramki.

Ogromna determinacja chłopców zarówno w tworzeniu sytuacji bramkowych jak i destrukcji akcji ofensywnych zespołu gości, pozwoliła kontrolować przebieg spotkania do ostatniej minuty . To pierwszy mecz w którym, zdecydowanie prowadzimy grę oraz gra w pewnym stopniu przekłada się na wynik końcowy spotkanie.

Pomimo wygranego spotkania, nie udało się uniknąć błędnych decyzji przejawiających się w prostych stratach piłki w fazie budowania ataku. Przed nami jeszcze bardzo dużo pracy, która na pewno przełoży się na umiejętności prezentowane na boisku.

Dziękujemy trenerowi oraz zawodnikom z MUKS Stilon Gorzów za wspólną grę i do zobaczenia w meczu rewanżowym!

AP Warta Gorzów  – MUKS Stilon Gorzów ( 12 : 1 )

KADRA:
Kołupajło; Broszko (C); Haponik; Słowik; Poźniak; Sienkiewicz; Polewicz; Dąbrowski; Wawrzyniak; Czerepowicki; Kopienka; Wołoszyn; Szydłak; Krawczyk;

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*