Falstart w pierwszym meczu ligowym A klasy

received_2026373577596148[1]Dwa momenty dekoncentracji w ostatnich minutach meczu zaważyły na przegranej w inauguracyjnym meczu rundy wiosennej gorzowskiej A klasy.

Mecz był od początku pod dyktando naszej drużyny, która bardzo długo utrzymywała się przy piłce, cierpliwie budując akcje. Przeciwnik oddał pole gry, czekając na kontrataki, które tego dnia okazały się zabójcze. Po jednym z nich w 15 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie, jednak konsekwencja w grze naszych zawodników jeszcze przed przerwą pozwoliła wyjść na prowadzenie za sprawą Mateuszów: Sobańskiego i Chojaka. W drugiej połowie obraz gry bez zmian, jednak mimo dominacji nie udało nam się sforsować obrony gospodarzy. W 83 minucie w niegroźnej sytuacji sędzia wskazał na rzut karny, który pewnie wykonał zawodnik Iskry. Parę minut później strzałem z dystansu miejscowi objęli prowadzenie, którego nie oddali do końca spotkania.

Po tym meczu można być jedynie zadowolonym z gry, jednak w tej dyscyplinie za styl punktów się nie przyznaje. Gospodarzom gratulujemy zwycięstwa i powodzenia w kolejnych meczach. My natomiast wyciągamy wnioski i …. pamiętamy o koncentracji do ostatniego gwizdka sędziego.

ISKRA JANCZEWO – WARTA II GORZÓW 3:2 (1:2)

Sobański 22′

Chojak Mateusz 32′

Skład: Podsiadło – Gołdyn, Kaszuba, Surowiecki, Majerczyk – Jankowski, Chojak Michał (70′ Andruszkiewicz), Markuszewski, Chojak Mateusz (60′ Wąsowicz), Sobański (75′ Kubacki) – Wierzbicki (81′ Świtała)

Przypominamy, że nasi juniorzy starsi podczas rundy wiosennej rywalizują na poziomie seniorskim, gdyż poza naszym zespołem nie było chętnych drużyn do utworzenia ligi juniorów starszych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*