Klasa Piłkarska gra z klasą, Ekstraklasą!

DSC00657Niedzielne mecze sparingowe zapadną w pamięci na bardzo długo uczniom naszej Klasy Piłkarskiej w SP21! Na zaproszenie Akademii KGHM Zagłębie mieliśmy możliwość rywalizowania z czołowymi zespołami z rocznika 2007 w naszym kraju!

Niedzielne rozgrywki prowadzone były w formule sparingowego czwórmeczu, w którym młodzi Warciarze rywalizowali z drużynami Olympicu Wrocław, Parasola Wrocław oraz oczywiście z gospodarzem – Zagłębiem Lubin! Na tle najlepszych wypadliśmy bardzo dobrze. Potrafiliśmy nawiązać walkę z Wrocławskimi zespołami, ale niestety drużyna Miedziowych, która jest jedna z najlepszych ,jak nie najlepszą ekipa w swoim roczniku w Polsce jest na tą chwile poza naszym zasięgiem. Niezmiernie cieszy nas fakt, że pomimo niemal perfekcyjnego wysokiego pressingu Zagłębia Lubin nasi zawodnicy nie uciekali się do najprostszej możliwości oddalenia gry od własnej bramki – wybicia. Konsekwencja w naszych poczynaniach z pewnością zaprocentuje w przyszłości!

Mamy nadzieje, że 120 minut grania na najwyższym poziomie pozwoli naszym zawodnikom stać się tylko lepszymi, ale przede wszystkim pomoże w obraniu prawidłowego piłkarskiego kierunku i zmotywuje do coraz to cięższej pracy na treningach! Mówiąc krótko, takie sparingi jak te niedzielne, w których tempo z jakim jest prowadzona gra stoi na bardzo wysokim poziomie możemy rozgrywać!

FOTORELACJA DOSTĘPNA NA NASZYM FACEBOOKOWYM PROFILU!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*