III LIGA KOBIET: WYSOKA WYGRANA W LUBSKU

27.04.19 Budowlani Lubsko - KKP WARTAW drugim meczu ligowym III ligi Kobiet zespół Warty wybrał się na daleki wyjazd do Lubska.  Warta miała sobie do udowodnienia bardzo wiele rzeczy. Jedną z nich było utrzymanie poziomu gry z ostatniego sparingu, który rozgrywaliśmy przed świętami w Wielkopolsce.

Warciarki bardzo szybko otworzyły wynik spotkania, bo już w 1’ minucie meczu po dobrym prostopadłym podaniu do Jakubowskiej ta wychodzi z bramkarką Budowlanych sam na sam i zamienia sytuacje na bramkę. Kolejne minuty to przewaga naszego zespołu, całkiem odmienna gra niż na jesień zaczęła skutkować stwarzaniem sytuacji pod bramką przeciwnika.  Dobrze dysponowana Bramkarka zespołu Gospodarzy wiele razy ratowała gospodynie od utraty kolejnych bramek. Milena Jakubowska dołożyła do swojego dorobku jeszcze dwie bramki, co oznaczało że ustrzeliła w pierwszej połowie klasycznego Hat-tricka.

Podczas drugiej połowy obraz gry się nie zmienił Warciarki budowały konsekwentnie i cierpliwie swoje ataki. Zespół Gospodarzy mógł zdobyć bramkę po błędzie naszej defensywny. Lecz na posterunku była Dorota Wysocka i popisała się bardzo dobrą interwencją. Zachowując czyste konto do ostatniej minuty spotkania.

Budowlani Lubsko 0:8 KKP Warta Gorzów

Bramki: 6x Jakubowska, Czerniak, Kuźmińczuk

Skład: Wysocka, Kuźmińczuk, Soczawa, Zielonka, Szczęch (Janiak) , Karaczyn, Sosnowska (Staszkiewicz), Matkowska, Przeniosło (Czerniak) Fliszkiewicz (Smuszkiewicz), Jakubowska (Jarzębowska)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*