Inauguracja rozgrywek ligowych Orlików Młodszych!

Wczoraj (tj. 7 maja) zawodnicy z zespołu Orlik Młodszy rozpoczęli swoje rozgrywki ligowe! Nowa runda rozgrywkowa przynosi nam dalekie wyjazdy. W pierwszej kolejce wybraliśmy się do Kostrzyna nad Odrą.W nowej rundzie rozgrywkowej, chłopcy z zespołu Orlik Młodszy występują w innowacyjnych rozgrywkach „Bez presji wyniku” Oznacza to że zawodnicy rozgrywają swoje mecze bez uwzględniania wygranych/przegranych spotkań.  Nie oznacza to że nie padają bramki – bo ich jest tu bardzo wiele!

W tej rundzie rozgrywkowej będziemy rywalizować z takimi zespołami:
MUKS „PS” Kostrzyn nad Odrą I;
MUKS „PS” Kostrzyn nad Odrą II;
LPFA Dariusz Dudka Kostrzyn nad Odrą
Ilanka Rzepin;

Główna zasada rozgrywek to:

„NIE ISTNIEJE PUNKTACJA, NIE MA ŻADNYCH TABEL, SĘDZIA NIE PODAJE NIKOMU WYNIKU DO ZAPISANIA.
LICZY SIĘ DOBRA GRA ZESPOŁÓW, ZAANGAŻOWANIE, RYWALIZACJA FAIR PLAY I ŚWIETNA ZABAWA.”

Dobra atmosfera i gra bez presji na wynik końcowy przełożyła się na grę naszego zespołu podczas turnieju. Zawodnicy byli  świadomi tego, że tym razem strata jednej lub drugiej bramki niczego nie zmienia – więc nawet po błędzie podnosili się i wyciągali wnioski na dalszą cześć turnieju.

Podczas wizyty w Kostrzynie udało się zrealizować bardzo dużo założeń – zawodnicy rozegrali cztery zacięte mecze trwające po 20 minut, z których każdy pozwolił na wyciągnięcie konkretnych wniosków. Dowiedzieli się jak to jest zdobyć zwycięską bramkę w ostatniej minucie czy też… jak stracić trzybramkowe prowadzenie! Jesteśmy przekonani że kolejne turnieje pozwolą na zdobycie kolejnych radosnych – ale również i tych mniej przyjemnych doświadczeń piłkarskich!

Pomimo gry bez presji na wynik końcowy Turniej obfitował w wiele emocji oraz radości ze strzelonych bramek. Dziękujemy organizatorom LPFA Dariusz Dudka Kostrzyn nad Odrą za organizację turnieju i do zobaczenia już w najbliższy weekend!

KADRA:
Kołupajło, Broszko, Chudy, Poźniak, Krawczyk, Dubiel, Polewicz, Sienkiewicz, Słowik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*