IV kolejka ligowych zmagań żaków za nami .

W dniu dziejszym (01.10) rozegrana została czwarta kolejka spotkań  w lidze żaków , w której to występują dwa nasze zespoły.

14518223_1200373070032936_1418237987_n

Turniej rozgrywany w Chwalęcicach , w którym gospodarzem był UKS Chemik Gorzów zaczął sie bardzo dobrze dla naszych zawodników , rozpoczeliśmy od dwóch zwycięstw z Orłem Międzyrzecz II  , następne mecze  w wykonaniu młodych Warciarzy to bardzo odważne próby gry zespołowej , duża ilość podań , konsekwetne wyprowadzanie piłki od własnej bramki, pojedyncze próby gry jeden na jeden .

Taka gra wiąże się z możliwością straty piłki i co za tym idzie stratą bramki  , tak było i dziś w starciu z nieco starszymi kolegami przytrafiały sie błędy przy wznawianiu gry , przy próbach konstrukowania składnych zespołowych akcji,  jednak nie zamierzamy tego zmieniać , gdyż mamy świadomość , że w późniejszym etapie szkolenia to zaprocentuje i gra od własnej bramki nie będzie nam obca.

Podumowując w dziejsze grze naszych zawodników były momenty bardzo dobrej gry , przeplatane z błędami i brakiem koncentracji.

Wiemy nad czym musimy pracować i mamy nadzieję  że następne występy będą jeszcze bardziej udane.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*