JUNIOR B1 – Remis z Falubazem

5d73b943213fd_oW IV kolejce wojewódzkiej ligi juniora młodszego zremisowaliśmy z Falubazem Zielona Góra.

Już przed meczem było wiadomo, że każda z drużyn zrobi wszystko aby zgarnąć pełną pulę punktów. Potwierdzeniem było to co działo się przez 90 minut. Każdy kto zdecydował się obejrzeć ten mecz na pewno nie żałował.

Pierwsi inicjatywę przejęli gospodarze. Warta sporadycznie dochodziła do posiadania piłki jednak gdy to już się udało to momentalnie przedostawali się pod bramkę miejscowych. Kiedy optycznie przejęliśmy kontrolę nad piłką straciliśmy bramkę po stałym fragmencie. Podobnie jak w poprzednim meczu stracony gol podziałał motywująco i już trzy minuty później Maciek Borkowski bezpośrednio z rzutu rożnego trafił do bramki. Warta poszła za ciosem i w 40 minucie wyszła na prowadzenie dzięki znakomitej indywidualnej akcji Szymona Zdzichowskiego.

Druga połowa zaczęła się tak jak nie powinna – w pierwszej akcji tracimy bramkę po nieporozumieniu naszych zawodników w wydawałoby się niegroźnej sytuacji. W kolejnych minutach spotkania każda ze stron miała swoje sytuacje, jednak końcówka meczu należała do Warciarzy. Strzały Maćka Borkowskiego, Konrada Smackiego, Mikołaja Makohona czy Marcela Kasprzaka nie znalazły drogi do bramki. Należy szanować ten punkt gdyż został zdobyty po dobrym meczu ze strony naszego zespołu oraz na terenie wymagającego rywala. Kolejna szansa na punkty w środę w meczu z Celulozą Kostrzyn.

Falubaz Zielona Góra – Warta Gorzów Wlkp. 2:2 (1:2)

Łodziato – Stondzik, Barański, Micek, Zdzichowski (72′ Kwaśny) – Bujak, Kasprzak, Borkowski (78′ Smacki), Reszka (75′ Kramkowski), Szulc – Makohon

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*