Junior B1: zwycięstwo na zakończenie rundy

W ostatniej kolejce w ramach wojewódzkiej ligi juniora młodszego wygraliśmy z TS Przylep 8-0.

Pierwszy kwadrans to zdecydowane ataki Naszego zespołu jednak piłka tylko zatrzymywała się na słupku i poprzeczce. Jako pierwszy drogę do bramki uderzeniem z szesnastu metrów znalazł Filip Szulc. Warciarze poszli za ciosem i kilka minut później wynik podwyższył strzałem głową Kacper Panasiuk. Kolejna bramka również po uderzeniu głową była autorstwa Adriana Bujaka. Przed przerwą gorąco zrobiło się pod naszą bramką ale na szczęście napastnik TS Przylep uderzył obok bramki.

Druga połowa rozpoczęła się od dwóch sytuacji Konrada Smackiego. Pierwszy strzał nad bramką, drugi już celny. Kolejne gole były autorstwa Kacpra Panasiuka, który wykorzystał znakomite dośrodkowania Dominika Muraszowa. Jednego gola dołożył jeszcze Szymon Zdzichowski a w ostatniej minucie meczu drugiego gola strzelił Adrian Bujak.

TS Przylep – Warta Gorzów 0:8 (0:3)