JUNIOR B2: BOLESNA PORAŻKA W DERBACH

W sobotni poranek drugi zespół juniorów młodszych rozgrywał spotkanie derbowe na obiekcie przy ulicy Olimpijskiej. Choć spotkanie rozpoczęło się dla nas strzeloną bramką to z minuty na minutę to Stilon budował swoją przewagę.

Warciarze po ostatnich ciężkich meczach z Ilanką Rzepin bardzo zmotywowani podeszli do tego spotkania. Ciężko przepracowany tydzień nie zwiastował jednak takiego rozwoju sytuacji. Mimo początkowego otwarcia wyniku przez Kacpra Kamińskiego to Stilon odpowiada zaraz bramkami i z minuty na minutę zdobywa co raz większa przewagę. Warciarze mają sporo do przeanalizowania po tym spotkaniu, w którym zabrakło przede wszystkim zaangażowania, które jest sprawą pierwszorzędną w szczególności w spotkaniach derbowych. Mimo braków kadrowych spotkanie powinno przypominać te pierwsze, gdzie Warciarze skonstruowali sobie wiele dogodnych sytuacji.

Z każdej porażki wyciągamy coś dla siebie i tym razem tak będzie. Zmotywowani podchodzimy do następnych spotkań a te ciężkie doświadczenie na pewno zaprocentuje w przyszłości.

WARTA II GORZÓW – Stilon II Gorzów (1:5) 1:10 (K. Kamiński)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*