JUNIOR B2 – Nie zwalnia tempa!

20190922_154746Warciarze w miniony weekend gościli w Ośnie Lubuskim, gdzie w ramach 4. kolejki ligi okręgowej podejmowali miejscową Spójnię.

Gorzowianie od początku przejęli inicjatywę jednak większość ataków kończyła się przed polem karnym przeciwnika. Gospodarze skoncentrowali się na obronie własnej bramki całym zespołem. Szeregi defensywne udało się sforsować dopiero w 44 minucie, jednak radość z bramki trwała jedynie minutę ponieważ miejscowi za sprawą rzutu karnego doprowadzili do wyrównania.

Po przerwie widzieliśmy już inne oblicze gorzowskiej Warty. Długie i cierpliwe utrzymywanie się przy piłce pozwalało na kreowanie licznych sytuacji bramkowych. Kolejni wprowadzani zawodnicy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i dorzucali kolejne trafienia. Po ostatnim gwizdku sędziego cieszyliśmy się z wysokiego zwycięstwa i dobrej organizacji gry zwłaszcza w drugiej odsłonie spotkania.

Spójnia Ośno Lubuskie – Warta Gorzów 1:7 (1:1)
…………………………………44′, 63′ Pawlak
…………………………………54′ Twardosz
…………………………………73′ Binkiewicz
…………………………………83′ Holka
…………………………………84′ Sztuba
…………………………………90′ Szreder

Warta: Kowalski – Popadowski (72′ Krzywaźnia), Binkiewicz, Wilman, Górka – Hoka, Czoszyk (63′ Kropidłowski), Gilicki (70′ Sztuba), Pawlak – Binkiewicz (73′ Szreder), Czarnocki (54′ Twardosz).

Rezerwowi: Rosadziński

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*