JUNIOR B2: SROGA LEKCJA DLA WARCIARZY

W związku z sytuacją losową jaka zdarzyła się w czasie pierwszej kolejki i zawodnicy z Rzepina nie dojechali na spotkanie, mieliśmy okazje rozegrać dwumecz z zawodnikami z Ilanki w odstępie 3 dni. Dni te okazały się bardzo ciężkie dla drugiego zespołu juniorów młodszych.

Pierwsze ze spotkań odbyło się przy sztucznym świetle na nowych obiektach Warta Arena w czwartek (1.10.2020r. godz. 19:30) niestety spotkanie te zakończyło się wysoką porażką Warciarzy. Ilanka Rzepin w tym meczu była bardziej zdeterminowana pod każdym względem. Warciarze po szybko straconych bramkach nie podjęli rękawic tego wieczoru.

WARTA II GORZÓW – Ilanka Rzepin (0:6) 0:9

Drugie spotkanie odbyło się trzy dni później w niedzielę (4.10.2020r. godz. 11:00). Na rewanż udaliśmy się do Rzepina. W to spotkanie wchodzimy dużo bardziej skoncentrowani. Warciarze wykazali się dużym zaangażowaniem i zostawili sporo zdrowia na boisku. Niestety i tym razem uznajemy wyższość zawodników z Rzepina, którzy bardzo skutecznie wypunktowali nasze błędy oraz bardzo dobrze wykonywali stałe fragmenty gry.

Ilanka Rzepin – WARTA II GORZÓW (4:1) 9:1 (B. Kwiatkowski)

W obu spotkania należy uznać wyższość przeciwników, którzy pokazali nam jak daleka droga przed nami. Najbliższe tygodnie będziemy pracowali nad wyeliminowaniem jak największej liczby błędów oraz wypracować pewne nawyki, które ułatwią nam grę w przyszłości. Był to dwumecz z najlepszym jak dotąd przeciwnikiem w tej klasie rozgrywkowej, nam nie pozostaje nic jak pogratulować Ilance Rzepin i zabrać się do pracy.

Spotkania te dodatkowo motywują Nas do pracy na treningach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*