Junior C1 bez armat w Żarach

34302100_1664196356995165_6792130834594791424_oW ostatnim meczu ligi wojewódzkiej zespół Warty Gorzów zmierzyła się z UKS Promień na boisku w Żarach.Mecz odbył się na bardzo słabym i małym boisku, które dawno nie widziało wody. Po wstępnym rozpoznaniu drużyna z Gorzowa mocno przycisnęła zespół gospodarzy jednak dogodnych sytuacji nie wykorzystali: Maciej Zieliński, Mateusz Pokonieczny i Jakub Reszka. Zawodnicy bardzo dobrze rozgrywali piłkę do 16 metra i nawet gdy już wychodzili na pozycję do uderzenia na bramkę, szukali jeszcze odegrania do partnera. Na tak trudnym boisku i przy grze całej drużyny gospodarzy na własnej połowie było to bardzo trudne do wykonania.

W drugiej połowie gospodarz grali gównie długą piłką i stwarzali zagrożenie po stałych fragmentach gry, warciarze mocno chcieli strzelić zwycięską bramkę, jednak  podejmowali złe decyzje w końcowych fazach akcji.

Był to ostatni mecz Warty w lidze wojewódzkiej ale nie ostatni dla zawodników, którzy za dobrą postawę otrzymają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na poziomie juniora młodszego.

UKS Promień Żary – Warta Gorzów 0-0

Warta: Tecław – Stondzik, Barański, Kaczmarek, Sztuba – Zdzichowski (Pawlak), Bujak (Szyliński), Przybysz, Wawrzyniak, Reszka (Szulc) – Zieliński (Pokonieczny) i Jarzynka, Matysik.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*