JUNIOR C2: CZWARTYM ZWYCIĘSTWEM Z RZĘDU KOŃCZYMY SEZON

64587127_378083519495863_6588864991846203392_nW miniony wtorek TRAMPKARZ II rozegrał zaległe spotkanie z Piastem Karnin. Pierwotnie nie zostało rozegrane spotkanie z powodu udziału naszej drużyny w Mini Mistrzostwach Świata. W pierwszym spotkaniu doznaliśmy wysokiej porażki co podwójnie nas zmotywowało tego dnia.

Spotkanie rozpoczyna się od ataków gospodarzy lecz na posterunku był tego dnia dobrze dysponowany Kacper Kulczyk. Po odparciu ataków wyprowadzamy skuteczną kontrę. Akcje ćwiczoną na treningach rozpoczyna Wiktor Brzyski a finalizuje ją Denis Kutereba. Po tej bramce oddajemy inicjatywę gospodarzom, którzy zdobywają dwie bramki. Mimo dobrej gry do przerwy wyniki pozostaje bez zmian.

Po przerwie zmotywowani Warciarze ruszają do odrabiania strat. Ponownie na murawie zabłysnął Wiktor Brzyski, który potężnym uderzeniem z dystansu doprowadza do remisu 2:2. W meczu grę prowadzi Warta lecz ponownie nadziewamy się na szybką kontrę gospodarzy i ponownie gonimy wynik 3:2. Gorzowianie konsekwentnie realizowali założenia i napierali na przeciwnika. Przyniosło to efekt dwukrotnie za sprawą Denisa Kutereby, który tego dnia skompletował kolejnego w tym sezonie hattricka. Cieszy postawa Warciarzy, którzy w tym meczu chcieli grać w piłkę a strzelone bramki wypracowane były poprzez ćwiczone elementy.

Piast Karnin – WARTA II GORZÓW (2:1)3:4 (D. Kutereba x3, W. Brzyski)

Dziękujemy zespołowi z Karnina za ciekawe widowisko i sportową walkę.

Sezon kończymy na miejscu 3, choć znacznie ważniejszy jest dla nas rozwój zawodników, którzy zrobili bardzo duży postęp.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*