JUNIOR C2: DZIEŃ DZIECKA JEDNAK BEZ RYWALA

1W miniony weekend zespół TRAMPKARZA II zaplanowany miał kolejny mecz ligowy. Naszym przeciwnikiem miała być Polonia Lipki Wielkie, jednak goście nie dotarli do Gorzowa co nie przeszkodziło młodym Warciarzom rozegrania spotkania z okazji Dnia Dziecka.

Mimo braku obecności rywali trampkarze rozegrali spotkanie wewnętrzne oraz skorzystali z licznych atrakcji, które przygotowali im rodzice oraz prywatny sponsor. Po spotkaniu wszyscy  wraz z rodzicami korzystaliśmy z uroków upalnej pogody przy grillu i przepysznych wypiekach MAM.

Po posiłku każdy zawodnik otrzymał nową koszulkę POLO oczywiście z herbem naszej Akademii. Od tego dnia to ona będzie obmazywała na zbiórkach meczowych JUNIORA C2.

Na zakończenie udaliśmy się do ESCAPE ROOM-u gdzie podzieleni na 4 pokoje, próbowaliśmy wydostać się na zewnątrz. PRÓBOWALIŚMY to trafne słowo gdyż żadna z ekip nie znalazła drogi do wyjścia.

Dzień pełen atrakcji i pełen uśmiechu mógł tylko dopełnić rozegrany mecz ligowy ale raczej nie było zawodników, którzy byliby tego dnia niezadowoleni.

Gorące słowa podziękowania dla Rodziców grupy TRAMPKARZ II za świetną organizację.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*