JUNIOR D2: Lider za mocny

1W deszczowy piątek drużyna Młodzika II udała sie na swój pierwszy mecz w rundzie rewanżowej do dotychczasowego lidera Spartaka Deszczno.

W pierwszym meczu tych drużyn padł wynik 2:3 na stadionie Warty, Młodzi Warciarze po dwóch zwycięstwach jechali do Deszczna z chęcią rewanżu. Mecz rozpoczynamy niefortunnie i po niedokładnym rozegraniu piłki tracimy bramkę w pierwszych sekundach meczu. Nie zważając na początek dążymy do odrobienia strat co udaje się w 8 min spotkania. Dynamiczną akcję lewą stroną zamyka Aleksander Stanek i mamy 1:1. Dużo kłopotów tego dnia sprawiała nam bardzo zalana murawa boiska, piłki dostające poślizgu niejednokrotnie przechodziły naszą linię obrony co bezwzględnie wykorzystywali gospodarze. Do przerwy przegrywamy 3:1.

Po zmianie połów ponownie ruszamy do odrabiania strat. Ponownie sygnał do ataku daje Aleksander Stanek dzięki któremu łapiemy kontakt z przeciwnikiem po uderzeniu z rzutu wolnego oraz kuriozalnej interwencji bramkarza 3:2 ! Stwarzamy coraz to groźniejsze sytuację, które powinny zakończyć swoją drogę w bramce. Sytuacje takie stworzyli Dominik Piotrowski zbyt lekki strzał, Denis Kutereba strzał obroniony oraz Max Hrabski brak decyzji strzału. Niewykorzystane sytuacje mszą się dwukrotnie i uznajemy wyższość Spartaka. Mecz po którym wyciągamy wnioski i pracujemy jeszcze ciężej aby przy następnej okazji wziąć rewanż.

W meczu wzięli udział zawodnicy pierwszego zespołu Młodzika: Maksymilian Hrabski oraz Szymon Walczak, którym dziękujemy za wsparcie i walkę do końca.

 

Spartak Deszczno – WARTA II GORZÓW (3:1) 5:2

  • Aleksander Stanek x2

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*