JUNIOR D2: PORAŻKA W OSTATNIM MECZU

DSC_0065Na zakończenie ligi rozgrywaliśmy spotkanie w Baczynie z Akademią Piłkarską Kania Cup.

Na spotkaniu Warciarze meldują się zwyczajowo w bojowych nastrojach. Mecz rozpoczynamy bardzo dobrze wychodzą wysoko na połowę przeciwnika. Zmuszając do błędu obrońców gospodarzy zdobywamy pierwszego gola po trafieniu samobójczym. Niestety po tej bramce oddajemy inicjatywę i wdajemy się w przepychanki, które nie mają zbyt wiele wspólnego z grą w piłkę. W wyniku czego tracimy bramkę po wielu błędach występujących jeden po drugim. Odpowiadamy już w następnej akcji po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego z półwoleja trafia do bramki Wiktor Brzyski. Wyniku ponownie nie utrzymujemy i jeszcze przed przerwą mimo wielu korzystnych sytuacji z naszej strony to Kania Cup doprowadza do wyrównania.

Po przerwie obraz gry był bardzo wyrównany choć nieco uśpiony. Młodzi Warcarze tego dnia prezentowali się na przeciętnym poziomie w przeciwieństwie do czego przyzwyczaili kibiców. W drugiej połowie pada tylko jedna bramka i niestety strzela ją zespół gospodarzy. Na zakończenie ligi ponosimy pierwszą porażkę, z której wyciągniemy najwięcej wniosków w przeciągu całych rozgrywek.

AP Kania Cup – WARTA II GORZÓW (2:2) 3:2

(W. Brzyski, bramka samobójcza)

Rozgrywki kończymy na 1 miejscu co bardzo cieszy ale z rozsądkiem i pokorą trenujemy ciężko i skrupulatnie aby grać w co raz to lepszych ligach.

SEZON 2017/2018

Razem
Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki
1 WARTA GORZÓW II 6 15 5 0 1 45:7
2 AP KANIA CUP/ 6 15 5 0 1 27:11
3 BŁĘKITNI LUBNO/ 6 3 1 0 5 20:39
4 WKS RÓŻA RÓŻANKI/ 6 3 1 0 5  18:53

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*