Piłka nożna z maluchami – podsumowanie rundy Junior G

druzyna WARTA

Junior G (2012 i młodsi) jest to najmłodsza kategoria wiekowa w naszej akademii. Młodzi piłkarze uczęszczający na zajęcia z piłki nożnej czerpią niesamowitą radość z gry i chętnie biorą udział w treningach. Grupa ta nie bierze jak udziału jak w żadnych zmaganiach ligowych jak ich starsi koledzy to jednak w okresie zimowym ma możliwość udziału w niejednym turnieju halowym. Dla najmłodszych jest to wydarzenie , które potrafi wywołać niezapomniane emocje do końca życia. Zdecydowaliśmy się podsumować i podać kilka ciekawostek co działo się podczas tego roku w Skrzatach i Przedszkolakach.

– Liczba dzieci, które tworzą zespół Juniora G wzrosła z 11 do aż 34 zawodników !!!,

– W związku z tak wielkim zainteresowaniem treningami w naszej akademii zdecydowaliśmy się zatrudnić dodatkowych dwóch trenerów tworząc dwie nowe grupy tak aby nie były one zbyt przepełnione a jakość treningów na jak najlepszym poziomie,

-Najmłodszy zawodnik ,który dołączył do drużyny miał 3 lata i 3 miesiące,

-Udział w 3 turniejach z których otrzymane medale ciągle rodzą dumę małych piłkarzy i ich rodziców.

-Wzorowa postawa na treningach nie mogła umknąć świętemu Mikołajowi który zagościł z worem pełnych prezentów podczas Mikołajkowego treningu, takich jak.

Skrzaty i Przedszkolaki udały się na krótką przerwę i już po święcie trzech króli wracają dalej rozwijać swoje umiejętności piłkarskie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*