Juniorzy Młodsi z Żaganiem na piątkę!

vs-zaganEmocjonujące zawody rozegrali Juniorzy Młodsi w ubiegłą sobotę przeciwko Czarnym Żagań na własnym terenie. Po pierwszej połowie goście mieli nadzieje, na wywiezienie punktów z Gorzowa jednak druga odsłona rozwiała wszelkie wątpliwości.

Początek był nieco ospały jeśli chodzi o gospodarzy. Duża ilość wymienionych podań na własnej połowie nie przekładała się na sytuacje bramkowe. Czarni wyprowadzili kilka groźnych ataków jednak nie potrafili ich wykończyć. Wynik spotkania otworzył w swoich stylu Patryk Griganiec precyzyjnym strzałem obok bezradnego bramkarza. Radość z prowadzenia trwała niewiele ponad pięć minut – dośrodkowanie z bocznego sektora boiska wykorzystał osamotniony w polu karnym ofensywny zawodnik gości.

Po gwizdku rozpoczynającym drugą odsłonę zawodów widzieliśmy dużo lepiej zorganizowaną Wartę, która posiadanie piłki zamieniała na sytuacje podbramkowe. Ponowne prowadzenie miejscowi objęli po precyzyjnym strzale Kacpra Pawlaka. Od tego momentu przewaga z minuty na minutę stawała się coraz większa. Do siatki trafiali jeszcze ponownie Griganiec, Paprocki oraz najmłodszy w szeregach Warty Wiktor Wiśniewski.

Warta Gorzów – Czarni Żagań 5:1 (1:1)
Griganiec 19′, 63′,
Pawlak 47′,
Paprocki 68′,
Wiśniewski 78′.

Warta: Dolińczyk – Żak, Budzisz (43′ Tondel), Sawoch, Griganiec – Stokop (43′ Chojak Mateusz), Madyda (70′ Wites), Chojak Michał, Dyc – Pawlak (67′ Wiśniewski) – Paprocki (72′ Wojczal).
Rezerwowi: Podsiadło.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*