Juniorzy Młodsi zagrają w barażach!

image1Czwartkowe święto nie dla wszystkich było dniem wolnym, ponieważ o niezwykle cenne punkty walczyli Juniorzy Młodsi, którzy na własnym terenie podejmowali Stal Sulęcin.

Licznie zgromadzeni kibice mieli przyjemność oglądać ostatni mecz tego sezonu w Lidze Wojewódzkiej. Zawodnicy tak bardzo chcieli rozpieścić swoich sympatyków, że festiwal strzelecki rozpoczęli zanim wszyscy zdążyli zająć miejsce na stadionie. Zmotywowany i przede wszystkim skuteczny zespół nie dał szans przeciwnikowi już do przerwy prowadząc 5:0

W drugiej odsłonie oglądaliśmy nieco wolniejszy, ale nadal pełen sytuacji bramkowych mecz. Mimo sporej przewagi i kontroli nad boiskowymi wydarzeniami Warciarze dążyli do zdobywania kolejnych bramek. Po ostatnim gwizdku sędziego zawodnicy wraz z kibicami cieszyli się ze zwycięstwa 10:0.

Dzięki zajęciu pierwszego miejsca w Lidze Wojewódzkiej Warciarze rozegrają mecz barażowy przeciwko Stilonowi Gorzów, którego stawką będzie awans do Centralnej Ligi Juniora Młodszego. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższą niedziele 18 czerwca o 17:00 na Olimpijskiej, natomiast rewanż rozegramy w środę 21 czerwca również o 17:00 na własnym stadionie. Zapraszamy Państwa do wsparcia naszych zawodników.

Warta Gorzów – Stal Sulęcin 10:0 (5:0)
Paprocki 2′,40′
Dyc 8′
Griganiec 18′, 56′, 64′, 80′
Paradowski A. 31′, 51′
Kowalski P. 79′

Warta: Dolińczyk (41′ Wójcik) – Stokop, Tondel (55′ Gnietko), Sawoch, Kowalski Adam (48′ Wites) – Griganiec, Kowalski Przemysław, Madyda, Dyc (41′ Żak) – Paradowski Adrian, Paprocki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*