Juniorzy towarzysko z Radowiakiem

47326388_185133739105825_4152347284824129536_nJuniorzy Młodsi Bardzo dobrze zaprezentowali się w sparingu z kolegami  z Drezdenka. Odnosząc zwycięstwo.
Zespół Juniora Młodszego 1 grudnia w Barlinku zagrali mecz kontrolny z zespołem Radowiak Drezdenko ( AP Reiss). Zawodnicy w tym meczu zaprezentowali się bardzo dobrze z każdej strony wygrywając w tym meczu 9-0. Podopieczni Trenera Arkadiusza Muraszow mogli zaprezentować się pierwszy raz w takim meczu grając razem w jednym zespole. Podczas ligi zespół był podzielony na dwa  zespoły B1 i B2. Wyciągnięte wnioski z meczy jesiennych dzisiaj mogliśmy zaprezentować, co zostało poprawione a jakie rzeczy zostały do poprawy. Była to dobra okazja do przetestowania zawodników na różnych pozycjach jak i również testowaliśmy nowe ustawienie, które zespół przyjął bardzo dobrze. Oba zespoły dały z siebie wszystko, jak i również zaprezentowały organizacje gry jak i również mądre granie w piłkę.
Jesteśmy zadowoleni z dzisiejszego meczu cieszymy się ale mamy świadomość, że to dopiero początek drogi do celu, który założony został w zespole.

Warta Gorzów 9-0 Radowiak Drezdenko ( AP Reiss)

Skład meczu: zawodnik testowany, Pawlak, Ogiełło, Skrzypczak, Kozłowski, Popadowski,  Przyborski, Leszczyński, Matysik, Szyliński, Laskowski, Sztuba, Romanowicz, Olszta, Stańczyk, Kropidłowski

Bramki: 3x Przyborski, 3x Pawlak,  2x Kozłowski, Laskowski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*