Kolejne zwycięstwo Juniora Starszego

Juniorzy Starsi zrewanżowali się Żaganiu za pierwsze stracone punkty w lidze.

W ostatni weekend Juniorzy na wybrali się na rewanżowe spotkanie do Żagania. W pierwszym meczu UKS Czarni Żagań wywieźli z Gorzowa remisowy rezultat.

Zespół Warty na samym początku meczu po rzucie rożnym zdobył bramkę, która ostudziła zamiary Gospodarzy.  Kilka minut później nie Warciarze nie wykorzystują rzutu karnego. W 44 minucie meczu, faulowany w polu karnym napastnik zespołu Warty. Rzut karny na bramkę zamienił Dawid Talar. Do szatni zawodnicy obu zespołów zeszli przy wyniku 0-2 dla Warty.
W drugiej połowie meczu zawodnicy Gości nie cofnęli się lecz szukali trzeciej bramki. Bardzo długo wynik utrzymywał się bez zmian. W ostatnim kwadransie po dograniu Sulimenko wzdłuż bramki piłka przeszła przez wszystkich zawodników, całą akcję zakończył Mateusz Chojak zdobywając drugą bramkę w tym meczu.

UKS Czarni Żagań 0 – 3 Warta Gorzów