Kolejny dobry występ drużyny Orlik I

DSC01804W dniu dzisiejszym zawodnicy drużyny Orlik I rywalizowali w kolejnym turnieju. Tym razem na zaproszenie Perły udaliśmy się do Cybinki!

Młodzi Warciarze źle rozpoczęli niedzielne zmagania, grając w pierwszym spotkaniu bardzo statycznie i bez pomysłu. Z pewnością wpływ na naszą postawę, czyli brak koncentracji miały trzy ostatnie turnieje, w których okazaliśmy się najlepsi. Na całe szczęście szybko wróciliśmy na właściwe tory i w dwóch kolejnych meczach grupowych zaprezentowaliśmy się naprawdę dobrze, nie pozwalając rywalom na zbyt wiele.

W meczu półfinałowym pewnie wygraliśmy, kontrolując przebieg boiskowych zdarzeń. Rywal ograniczył się jedynie do obrony własnej bramki oraz długich wybić przez co spotkanie zakończyło się tak skromnym rezultatem. Finałowe starcie było dla nas możliwością rewanżu za grupową porażkę. Niestety pomimo dobrego początku musimy ponownie uznać wyższość Falubazu Zielona Górą. Ostatnie mecz turnieju był jednak z goła odmienny od pierwszego, zagraliśmy bardzo odważnie i przede wszystkim z pomysłem, dzięki czemu wracamy z Cybinki z podniesioną głową! 

Dodatkowo dzięki świetnej grze całego zespołu, nasz filigranowy zawodnik Filip Roszak mógł odebrać statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju!

Już teraz nie możemy doczekać się kolejnego starcia z Falubazem, ponieważ porażki motywują jak nic innego naszych zawodników do jeszcze cięższej pracy na treningach! 

Nasze rezultaty: 

Faza grupowa:
AP Warta Gorzów 
– 
AP Falubaz Zielona Góra 0:2
AP Warta Gorzów  – UKS Perła II Cybinka 3:0
AP Warta Gorzów  – LPFA Dariusz Dudka 2:0

Półfinał:
AP Warta Gorzów
 
– UKS Chemik Gorzów 1:0

Finał:
AP Warta Gorzów
 – AP Falubaz Zielona Góra 1:3

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*