Kolejny mecz na szczycie dla Młodzika Warty!

61041374_1095021720683791_3655310214514606080_nW poniedziałek rozegraliśmy spotkanie z UKS 4 Kostrzyn. Do tej pory „Czwórka” była nie pokonana i prowadziła w ligowej tabeli. Po spotkaniu zespół z Kostrzyna dalej jest na pierwszym miejscu, ale już żadna drużyna w tabeli nie ma miana nie pokonanej!

Mecz od początku prowadzony był w bardzo szybkim tempie. Obie ekipy stworzyło bardzo dobre widowisko, gdzie licznie zgromadzeni kibice obu drużyn nagradzali brawami, każdą akcję oraz żywiołowo reagowali na wydarzenia boiskowe.

Stało się już normą, że jako pierwsi tracimy bramkę po bardzo dobrej akcji UKSu. Staramy się doprowadzić do remisu i udaje nam się to w ostatniej minucie pierwszej połowy.

Druga połowa to ataki z obu stron. Wynik był ciągle sprawą otwartą. Po składnej akcji udaje nam się wyjść na prowadzenie już na początku drugiej połowy. Zespół „Czwórki” starał się wyrównać, a młodzi Warciarze podwyższyć wynik. Sytuacji w tym meczu z obu stron było co nie miara. Pod koniec spotkania zawodnik Warty fauluje w polu karnym zawodnika z Kostrzyna ale nasz bramkarz staje na wysokości zadania i dalej w meczu mamy wynik 1:2.

W ostatniej akcji udaje nam się zdobyć bramkę na 1:3 i tym samym wygrywamy kolejne spotkanie na szczycie.

Gratulacje dla obu zespołów za otwartą grę od początku do końca!

A już jutro Junior D1 podejmuje u siebie zespół Stilonu Gorzów!

Zapraszamy!

UKS Czwórka Kostrzyn 1:3 Warta Gorzów

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*