Lech CUP – Kostrzyn nad Odrą

DSC_0383

W niedzielę 28.01.2018 na zaproszenie LPFA Dariusz Dudka Kostrzyn nad Odrą wzięliśmy udział w turnieju , którego celem była przede wszystkim dobra zabawa!
Wygraliśmy dwa mecze , 3 zremisowaliśmy.
Turniej tak samo jak ten sobotni odbył się bez klasyfikacji końcowej!

W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z drużyną Warty Słońsk. Nasza dominacja w tym meczu była widoczna gołym okiem. Super gra naszego zespołu , mnóstwo uderzeń i posiadanie piłki przez niemal całe spotkanie , nie przyniosło rezultatu. Byliśmy bardzo nieskuteczni i remisujemy mecz 0-0.

W drugim meczu mierzymy się z drużyną gospodarzy LPFA II. Mecz od początku pod nasze dyktando , gramy dobrze w piłkę , atakujemy na bramkę , cierpliwie konstruujemy nasze akcje , co w efekcie daje nam zwycięstwo 4-1. 

W kolejnym spotkaniu przyszedł czas na derby Gorzowa . WARTA -STILON. Na początku nasz zespół wyszedł na to spotkanie dosyć bojaźliwie. Oddajemy inicjatywę Stilonowi i niestety jedna z kilku ładnych akcji drużyny z Myśliborskiej kończy się golem. Dopiero po straconej bramce wzieliśmy się do roboty i przejeliśmy inicjatywe. Znowu przypominamy drużynę z poprzednich spotkań. Ale niestety dzisiaj jesteśmy bardzo nieskuteczni. Do końca meczu 2 minuty , i w końcu jedna z naszych ładnych akcji kończy się skutecznym strzałem Patryka Mucharzewskiego i derby kończą się remisem 1-1.

W przedostatnim meczu gramy z pierwszą drużyną gospodarzy. Mecz znowu zaczynamy od mocnego akcentu , strzelamy dosyć szybko bramkę na 1-0 , 2-0 i 3-0 i dosłownie z tą bramką przestaliśmy grać. Staneliśmy na boisku i oddaliśmy inicjatywe. W zupełności zlekcewazyliśmy naszego rywala. Najpierw błąd naszego bramkarza, następnie niepotrzebny drybling w polu karnym i koniec końców strzał życia zawodnika z Kostrzyna sprawia ,że wygrany mecz remisujemy 3-3.

W ostatnim meczu gramy z drużyną PAP BOSKO Sulęcin. Bardzo źli po ostatnim meczu i z wielką chęcią odegrania się , tym razem podeszliśmy do meczu bardzo skoncentrowani i świadomi , dokładnie tak jak w 3 pierwszych meczach turnieju. Efektem tego jest niedopuszczenie do żadnej groźnej akcji drużyny z Sulęcina i wygrana bardzo pewna 4-0.

Podsumowując : Kolejny turniej , gdzie gramy przede wszystkim dobrze w piłkę . Konstruujemy dobre , przemyślane akcje. Wyciągamy dobre wnioski i ciągle widać w chłopakach zapał do pracy! My musimy to tylko wykorzystać , a będziemy z każdego turnieju wracać w bardzo dobrych nastrojach.

WYNIKI :
WARTA 0-0 
Warta Słońsk
WARTA 4-1 Lech Poznań Football Academy Dariusz Dudka
WARTA 1-1 Stilon Gorzów
WARTA 3-3 Lech Poznań Football Academy Dariusz Dudka II
WARTA 4-0 PAP BOSKO Sulęcin

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*