Luboń CUP w wykonaniu ORLIKA III

27267386_1595016637258166_274679848_o
W niedzielę 21.01 nasza drużyna Orlika III na zaproszenie Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wzięła udział w bardzo fajnym turnieju LUBOŃ CUP.  Osłabieni w tym dniu ( choroba 3 zawodników) chłopcy sprawili miłą niespodziankę , zajmując 3 miejsce..
W turnieju wzięło udział 10 zespołów. AP WARTA trafiła do grupy A . W pierwszym meczu przyszło nam się zmierzyć z drużyną Wiara Lecha. Gramy fajnie w piłke , konstruujemy akcje od początku widać ,że kontrolujemy spotkanie , co przynosi efekt w postaci zwycięstwa 2-0.

W drugim meczu mierzymy się z drużyną AP Błękitni Owińska. Druzyna chcąca grać w piłkę. Mecz jest wyrównany „cios za cios”, ale ostatecznie na nasze szczęście kilka akcji naszego zespołu , niesamowita chęć wygranej i wygrywamy to spotkanie 3-0.

W trzecim spotkaniu gramy z zespołem gospodarzy , czyli Stella Luboń. Od początku jesteśmy skoncentrowani , cierpliwie budując akcję i starając się najlepiej jak potrafimy . I znowu cierpliwość popłaciła – kolejno na 3 i 2 min. do końca strzelamy bramkę na 1-0 i 2-0.

W czwartym i ostatnim spotkaniu grupowym mierzymy się z drużyną UKS Śrem. Drużyna bardzo fizyczna posiadająca w swoich szeregach , dość rosłych jak na ten wiek zawodników. Nie mamy szans w pojedynkach fizycznych , chociaż chcemy grać w piłkę i jesteśmy zespołem lepszym pod względem stylu , ale niestety w piłce to za mało i ostatecznie przegrywamy 3-0
Ale z 9 pkt. awansujemy do fazy finałowej z 1 miejsca w grupie.

W tym turnieju nie było klasycznej drabinki finałowej . Dwa najlepsze z zespoły z grupy A  i B trafiły do Ligi Mistrzów , tworząc nową tabelę i grając każdy z każdym. Reszta zespołów utworzyła Ligę Europy.
Wyniki kolejno 1-1 z MLUKS MOS 2 Gubin , porażka 1-4 z UKS Śrem i zwycięstwo 2-0 nad Canarinhos Skórzewo sprawiło ,że zajeliśmy miejsce 3 , co uznajemy za sukces tylko dlatego ,że było to poparte ciężko pracą na boisku i stylem .

Miejsce 2 przegraliśmy z MLUKS MOS 2 Gubin tylko przez niekorzystny bilans bramkowy.
Dodatkowo w 5 turnieju znalazł się nasz bramkarz i Piotrek Błachowiak! 

Pracujemy dalej! Materiału do pracy mamy bardzo dużo.. Teraz to tylko wykorzystać!

WYNIKI: 
WARTA 2-0 Wiara Lecha
WARTA 3-0 AP Błękitni Owińska
WARTA 2-0 STELLA Luboń
WARTA 0-3 UKS Śrem

LIGA MISTRZÓW : 
WARTA 1-1 MLUKS MOS 2 Gubin
WARTA 1-4 UKS Śrem
WARTA 2-0 Canarinhos Skórzewo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*