Mecz na remis! Junior C2 grał z Orłem!

IMG_1172Warta II Gorzów podejmowała u siebie lidera z Międzyrzecza! Mecz stał na dobrym poziomie i mógł się podobać kibicom, których nie zabrakło dzisiaj na trybunach.

Junior C2 postawił twarde warunki liderowi, który przyjechał po pewną wygraną. Oba zespoły grały mądrze z tyłu ale były okazje do strzelenia bramki przez jedną jak i drugą drużynę. Dzisiaj było widać koncentrację od samego początku meczu i chęć gry w piłkę oraz walkę o każdy centymetr boiska, zawodnicy udowodnili – nie tylko sobie – , że w tej ekipie drzemie spory potencjał, a pierwsza połowa jaka miała miejsce w Witnicy to był „wypadek”, który miejmy nadzieję, już więcej się nie powtórzy. Wracając do dzisiejszego pojedynku z Orłem, trzeba podkreślić, mądrą konsekwentną grę z tyłu, ciekawe akcje ofensywne oraz szybkie zmiany ciężaru gry przez piłkarzy Warty II. Czego brakowało do tego aby zdobyć dziś 3 punkty? Brakowało jak zawsze ostatniego podania, brakowało „dostawienia” nogi, brakowało skutecznego wykończenia akcji. Za tydzień 01.10 mierzymy się (znów u siebie), z druga drużyną PUKS`u. Zapraszamy wszystkich kibiców na godzinę 12:00!

Warta II Gorzów – Orzeł Międzyrzecz 0:0

Skład:

Tecław(Jarzynka) – Kujawa, Wiśniewski, Matysik, Bałbaczyński – Niebieszczański, Kropidłowski, Pawlak, Czarnecki(Dziubiński), Czebieniak – Maludy

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*