Michał Jurgiel show! Warta show!

21931577_1483651728394658_505977538_oW dniu dzisiejszym na boisku w Wawrowie w meczu II kolejki II ligi okręgowej grupy 4 znakomicie spisała się nasza drużyna Orlika III.

Będąca gospodarzem na gościnnym Orliku w Wawrowie drużyna Warty III Gorzów podejmowała drużynę Łucznika II Strzelce Kraj. Mecz zakończył się wynikiem 12-6 dla naszej drużyny , chociaż nie było to tak jednostronne spotkanie jak wynik wskazuje.

Początek zaczęliśmy ospale, błędy w ustawieniu, brak komunikacji i dostajemy dwa „dzwony” i musimy od początku gonić wynik. Na szczęście w dniu dzisiejszym bardzo dobrze dysponowany był nasz „karabin” Michał Jurgiel, który strzelił 6 bramek! Po wyjściu na prowadzenie 4-2 nasza drużyna spokojnie kontrolowała przebieg spotkania i pewnie zwyciężyła! Cieszy to ,że z meczu na mecz wyciągamy co raz więcej wniosków, na treningach pracujemy i z dnia na dzień staramy się być lepszymi ludźmi i zawodnikami!

WARTA III GORZÓW 12-6 ŁUCZNIK II STRZELCE KRAJ.

BRAMKI : JURGIEL 6, SOBIERAJ 2, CUPRYNIAK 2 , TREPCZYŃSKI , BŁACHOWIAK

SKŁAD: Ziemski , Matkowski, Trepczyński, Sobieraj, Cupryniak, Błachowiak, Jurgiel , Piotrowski, Derda , Ostolski, Pakuła , Woźniak

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*