Minimalna porażka Juniorów Młodszych z Różankami

20170121_134513W ramach przygotowań do rundy wiosennej Junior Młodszy I rozegrał kolejny sparing w Barlineckiej Zimowej Lidze, tym razem z zespołem Róży Różanki.

Początek meczu to próby budowania akcji od własnej bramki w wykonaniu ekipy z Gorzowa. Jednak szybko popełniony błąd, którego konsekwencją był rzut karny spowodował, że to Róża objęła prowadzenie. Kilka minut później kolejne chwile nieuwagi przy stałym fragmencie gry bezlitośnie wykorzystali zawodnicy z Różanek. Mimo licznych okazji pod bramką przeciwnika brakowało zimnej krwi i na przerwę Warciarze schodzili przegrywając 2:0.

Fizycznie po raz kolejny dobrze prezentująca się Warta Gorzów drugą połowę zaczęła z wielkim animuszem. Konsekwencją coraz składniej wyglądających akcji była kontaktowa bramka autorstwa Marka Makowskiego. Przywrócona nadzieja na osiągnięcie końcowego sukcesu spowodowała, że mecz się zaostrzył. Mimo zdobytej bramki tuż przed końcowym gwizdkiem nie udało się doprowadzić do remisu, ponieważ arbiter w spornej sytuacji dopatrzył się przewinienia w polu karnym.

Warta Gorzów – Róża Różanki 1:2 (0:2)
Makowski

Wartę reprezentowali: Dolińczyk, Sołtysiak Daniel, Griganiec, Stokop, Żak, Madyda, Makowski, Kowalski, Paprocki, Paradowski, Pawlak, Chojak Michał, Mierzwa, Majewski oraz Wites.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*