minimalna porażka w Legnicy na inaugurację sezonu Juniorów Warty w MLJM

miedz legnica

Od minimalnej porażki rozpoczęli swój  historyczny dla klubu start w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych zawodnicy Warty Gorzów. 

Po dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym nasi zawodnicy z wiarą we własne umiejętności podeszli do historycznego dla Klubu występu przeciw rówieśnikom z Legnicy. Nasz zespół prezentował wysoki poziom organizacji gry oraz olbrzymią determinację. W pierwszej części gry nasz zespół mógł objąć prowadzenie. Gospodarzy od utraty gola po strzale Tomka Antczaka uchroniła poprzeczka. W ostatnich minutach straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry.

Druga połowa to próba odrobienia strat, która nie przyniosła bramki. Zespół Miedzi Legnica prezentował wysoki poziom przygotowania techniczno – taktycznego oraz stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji pod naszą bramką.

Nasi zawodnicy mogą jednak z optymizmem przygotowywać się do czwartkowego występu przeciwko drużynie z Zielonej Góry. Mecz w Legnicy dostarczył naszym zawodnikom nowych doświadczeń a przede wszystkim pokazał, iż bez sentymentów jesteśmy w stanie rywalizować z wielkimi markami piłkarskiej polski.

Nasz zespół w pierwszym meczu zaprezentował się w nowym komplecie strojów, które zakupione zostały  dzięki uprzejmości Wojewody Lubuskiego oraz firmy Bokaro.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*