Młodzik I na Arkonia Cup!

26992674_857924177749556_6967257475693792037_nW dniu wczorajszym zawodnicy drużyny Młodzik I rywalizowali w kolejnym turnieju. Tym razem udali się do Szczecina, gdzie zagrali w mocno obsadzonym „Arkonia Cup” dla rocznika 2006. 

Cały turniej należny uznać za udany, pomimo braku awansu do półfinału nasi zawodnicy w większości spotkań pokazali się z bardzo dobrej strony. Cechowała nas duża pewność siebie i wiara we własne umiejętności, czyli to co w ostatnim czasie było brakującym elementem naszej gry!

Rozgrywki zakończyliśmy z bilansem – trzech zwycięstw oraz trzech porażek, w których  pomimo wielu okazji bramkowych nie potrafiliśmy pokonać bramkarza rywali. W szczególności należy zwrócić jednak uwagę na to jak dobrze nasz zespół prezentował się na tle bardzo wymagających rywali. Młodzi Warciarze w dużym wymiarze czasowym kontrolowali przebieg boiskowych zdarzeń, grając szybko i przede wszystkim z pomysłem! 

Dla naszych zawodników był to kolejny bardzo wartościowy sprawdzian. Mamy nadzieję, że właśnie rywalizacja z takimi zespołami pozwoli naszym zawodnikom wejść na wyższy piłkarski poziom! 

Nasze rezultaty: 

AP Warta Gorzów – Bałtyk Koszalin 1:0
AP Warta Gorzów  – UKS Czwórka Kostrzyn 3:0
AP Warta Gorzów  – Junior Police 1:2
AP Warta Gorzów  – Arkonia Szczecin 0:1
AP Warta Gorzów  – Salos Szczecin 2:1
AP Warta Gorzów  – AP Reissa 0:4

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*