Młodzik I remisuje po świetnym meczu!

22310586_802518243290150_7449088996111581967_nW dniu dzisiejszym zawodnicy drużyny Młodzik I rozegrali siódme ligowe spotkanie, na boisku w Słubicach podejmowaliśmy miejscową Polonie!

Sobotnie zmagania z drużyną Polonii były ponownie pokazem bardzo dobrej gry obu zespołów, które budowały swoje akcje cierpliwie i z pomysłem. Wpłynęło to oczywiście na tempo i jakość spotkania, dzięki czemu mogliśmy oglądać świetne widowisko. 

Gra zespołu Młodzik I powoli wygląda tak jakbyśmy sobie życzyli,  zawodnicy coraz to lepiej wypełniają założenia taktyczne i rozumieją pomysł na prowadzenie rywalizacji. Kreuje się przez to nasz styl gry, który z meczu na mecz jest coraz bardziej widoczny i przede wszystkim powtarzalny! Na uwagę szczególnie zasługują wyjścia z pod pressingu rywala. Dzięki szybkiej grze kombinacyjnej unikaliśmy strat piłki i potrafiliśmy dłużej utrzymywać się w jej posiadaniu.

Bramkę dla naszego zespołu po przepięknym uderzeniu z rzutu wolnego zdobył Paweł Orłowski!

Dziękujemy Polonii Słubice za kolejny bardzo wymagający sprawdzian! Takie spotkania jak dziś dają nam tylko większą motywację do ciężkiej pracy na treningach!

UKS Polonia Słubice 1:1(0:0) AP Warta Gorzów

Bramki:
Paweł Orłowski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*