Młodzik I traci punkty po gorszym spotkaniu!

22491522_805922059616435_1234329088444909164_nW dniu dzisiejszym zawodnicy drużyny Młodzik I rozegrali przed ostatnie ligowe spotkanie, rywalem był zespół UKS Chemik Gorzów!

Podczas sobotniej rywalizacji byliśmy stroną dominującą i przez całe spotkanie prowadziliśmy grę starając się budować przemyślane akcje od samego początku. Niestety pomimo dobrze zorganizowanej gry (szczególnie w pierwszej połowie) zabrakło nam zdecydowanie jakości i kreatywności w ofensywie, przez co nie stwarzaliśmy sobie klarownych sytuacji bramkowych. Oczywiście należy zwrócić również uwagę na dobrze ustawioną drużynę gospodarzy, która zaciekle bronił się cały zespołem i kilkukrotnie zagroził nam szybką kontrą. To wszystko przełożyło się na nasz dorobek strzelecki, który niestety w dniu dzisiejszym był zerowy.

Po kilku naprawdę dobry spotkaniach w wykonaniu młodych Warciarzy przyszedł czas na zdecydowanie gorsze, które mamy nadzieję wpłynie tylko i wyłącznie pozytywnie na nasz zespół. Mamy nadzieję, że w ostatnim meczu rundy jesiennej zawodnicy drużyny Młodzik I wrócą na właściwe tory i pokażą na co ich stać!

UKS Chemik Gorzów 0:0 AP Warta Gorzów

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*