Młodzik kończy ligowe zmagania!

ggggW niedziele zespół Młodzika D1 zakończył ligowe zmagania. Tym razem udaliśmy się do Sulęcina by rozegrać mecz z drużyną PAP Bosko.

W pierwszej połowie drużyna Warty prowadziła grę, jednak nie mogła tego udokumentować bramką. Szczelna obrona rywali sprawiała dużo problemów Młodzikom. Oczywiście udaje nam się zdobyć dwie bramki z czego jedną w ostatnich sekundach pierwszej połowy.

Druga część spotkania to odważna gra gospodarzy co skutkuje niepotrzebnymi stratami i narażanie się na niebezpiecznie kontry. Jednak zaczynamy opanowywać sytuację udokumentowując to trzema bramkami. Wygrywamy spotkanie 1:5 i z kompletem zwycięstw zajmujemy pierwsze miejsce w II Lidze Okręgowej. Wiosną czekają nas spotkania rewanżowe, więc czeka nas ciężka praca w przerwie zimowej.

Za tydzień nasza drużyna jedzie do Gdańska na turniej eliminacyjny. Będziemy się mierzyć m.in. Polonia Warszawa, Gryf Wejherowo, Jaguar Gdańsk itd. Po zajęciu odpowiedniego miejsca w tej imprezie możemy trafić do turnieju głównego, gdzie będą takie „firmy” jak: Bayer Leverkusen, Inter Mediolan, PSG itd.

PAP Bosko Sulęcin 1:5 Warta Gorzów

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*