Niesamowite emocje!

DSC03195 Na ostatnim treningu nasza grupa ” Skrzatów” wzięła udział w kolejnej edycji Talentiady. Dla wszystkich zawodników była to możliwość rywalizacji z kolegami z drużyny o Puchar Talentiady a przede wszystkim czas super zabawy. Po przypomnieniu sobie zasad turnieju ruszliśmy do walki o puchar!

W czasie zawodów wszyscy zawodnicy świetnie się bawili i mieli dużo frajdy z zdobywania bramek i wygrania meczy. Podczas spotkań byliśmy świadkami pięknych bramek, ładnych akcji, ale przede wszystkim postawy godnej najlepszych piłkarzy, czyli przestrzegania zasad. Rywalizacja o puchar trwała do ostatniego spotkania i to ostatnie mecze wyłoniły zdobywcę naszego pucharu. Najlepszy  tym razem okazał się Piotrek Bobrowicz,  który wyprzedził drugiego  Szymka Wieczorka o zaledwie JEDEN PUNKT!  Dla Szymka jest to kolejne miejsce na podium, ponieważ ostatnio także zajął… drugie miejsce. Na najniższym stopniu podium zawody ukończył poprzedni zwycięzca Talentiady, czyli Kubuś Cierach. Na samym finiszu turnieju szansę na zwycięstwo stracili Piotruś Łażewski i Jasiu Pytlak, ale chłopcom należą się brawa za super postawę przez cały turniej.

Za miesiąc wracamy z następną edycją Talentiady i jesteśmy pewni, że znów będziemy świadkami wielkich emocji a Piotrek na pewno pucharu łatwo nie odda! Nie możemy zapominać także o Kubie, który już na pewno tęskni za pucharem i jest gotowy na rewanż!

TOP 5 – I TALENTIADY

1. Piotrek Bobrowicz 120pkt,

2. Szymek Wieczorek 119pkt,

3. Kubuś Cierach 109pkt,

4. Piotuś Łażewski 84pkt,

5. Jasiu Pytlak 83pkt.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z II edycji walki o puchar Talentiady

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*