Niestety została nam już tylko Liga Europy!

page
Niestety , w minioną niedzielę nasza drużyna Orlika III nie zdołała utrzymać dobrego 2 miejsca w grupie B Szczecińskiej Ligi Mistrzów i zajmując ostatecznie 4 miejsce została nam walka w Lidze Europy o miejsca 6-12.

W kolejce rewanżowej nasza drużyna musiała obronić 2 miejsce lub zająć 3 miejsce w grupi , by walczyć 4.02 o najwyższe lokaty. Niestety ta sztuka zupełnie nam się nie udała.

W pierwszych dwóch meczach zabrakło najważniejszego , woli walki i chęci postawienia się przeciwnikowi. Wyszliśmy na te spotkania bardzo bojaźliwie , zapominając jak się gra w piłkę , co w konsekwencji skutkowało dwoma porażkami kolejno 5-2 i 4-2.

Te porażki podziałały na nasz zespół bardzo motywująco wraca walka, nieustępliwość i chęć wygrania , a przede wszystkim wielka jakość. Napieramy , atakujemy i tak w trzecim meczu strzelając bramkę na 3 sekundy przed końcem i wygrywamy 1-0 co podtrzymuje nasze szanse na wyjscie z grupy. W czwartym meczu wygrywamy pewnie 6-1 zostawiając po sobie dobre wrażenie.

W ostatni meczu przy bardzo dobrym układzie innych spotkań musieliśmy tylko i aż wygrać z przedostatnim zespołem grupy. Fajne akcje , walka bardzo dobra gra niestety nie wystarcza, nie mieliśmy dzisiaj dobrego dnia. Nie wykorzystaliśmy 6 sytuacji sam na sam , a jak mówi stare porzekadło „Nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić” i tak jeden z 2 celnych strzałów drużyny Borussi Dortmund znajduje drogę do bramki i ostatecznie przegrywamy 1-0.

Nie załamujemy się i walczymy dalej , zabrakło nam 2 punktów do wyjścia z grupy , co pokazuje ,że grupa była bardzo wyrównana i żaden zespół nie odpuścił nawet centymetra boiska. Wyciągamy wnioski i walczymy dalej! Porażki uczą , a my wyciągamy wnioski do dalszej pracy! Jeszcze nie raz będzie o nas głośno!

WYNIKI
JUVENTUS(WARTA) 2-5 REAL MADRYT (HUTNIK SZCZECIN)
JUVENTUS(WARTA) 2-4 CHELSEA LONDYN (FOOTBALL ARENA SZCZECIN)
JUVENTUS (WARTA) 1-0 ATLETICO MADRYT (BRAZIL DA BOLA)
JUVENTUS(WARTA) 6-1 MANCHESTER CITY (AKADEMIA FAIR PLAY)
JUVENTUS(WARTA) 0-1 BORUSSIA DORTMUND

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*