Nieudana inauguracja rundy Juniora A2

20170917_110049Dopiero od IV kolejki zmagania w lidze wojewódzkiej rozpoczął drugi zespół Juniora Starszego ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne. W minioną sobotę gościliśmy Stilon Gorzów.

Jako pierwsi drogę do bramki przeciwnika znaleźli Warciarze, po precyzyjnym uderzeniu Adriana Paradowskiego. Niestety gospodarze dość szybko wykorzystali nasz błąd w ustawieniu przy stałym fragmencie gry i doprowadzili do wyrównania. Do przerwy Stilon zdołał jeszcze trzykrotnie pokonać bramkarza Warty na co gospodarze odpowiedzieli jednym trafieniem.

Mimo sporej motywacji podczas przerwy w drugiej połowie na boisku zabrakło nieco szczęścia i mimo kilku przyzwoitych sytuacji nie udało się zmniejszyć przewagi przyjezdnych. Przegrywamy pierwszy mecz wiosny, po którym musimy wyciągnąć wnioski i zabrać się do jeszcze cięższej pracy.

Warta Gorzów – Stilon Gorzów 2:6 (2:4)
Paradowski 12′
Mierzwa 32′

Warta: Podsiadło – Stokop, Tondel, Klebieko, Krysiak – Strózik (46′ Wocal), Kaszuba(60′ Majewski), Mierzwa (70′ Teleśnicki), Klorek (46′ Wąsowicz) – Paradowski, Wojczal (46′ Żurawski).

Rezerwowi: Szypiórkowski, Prętki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*